Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

UVK Elektronik kuruluşundan bu yana geçen süre içerisinde sahip olduğu ve hergün yenilediği Bilgi ve İletişim alanındaki yüksek teknoloji ve kullanımı ile ilgili bilgi birikimini müşterilerine aktarması ve %100 başarı ile uygulamaya geçirmesi ile rakiplerinden ayrılmış ve sektördeki pazar payını genişleterek alanında saygın ve lider bir konuma gelmiş, seçkin müşterileri ile sektördeki firmaları arasında kendisine sağlam bir yer edinmiştir.

 

UVK Elektronik zayıf akım sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden uzman bir kadroya sahiptir. Firmaların elindeki projelerde kamera ve güvenlik sistemleri, yangın algıma sistemleri, telefon ve data sistemleri, ses sistemleri ve alarma sistemleri ürünlerinde ihale hazırlık (yaklaşık maliyet) satış, kurulum, devreye alma ve genel servis hizmetini kusursuz yerine getirmekle sorumludur.

 

UVK Elektronik zayıf akım amaçlı projelerini bünyesinde barındırdığı sertifikalı uzman kadrosu ve özenli araştırmalar sonucu belirlenmiş konularında lider iş ortakları ile yürütmektedir. Kurulduğu yıldan itibaren inşaat sektöründe ihtiyacı olan zayıf akım taahhüt alanında hep 1 numara olmuş ve bundan sonrada olacaktır.